fbpx
Close

Üllatusvõimeline Island läheb Messit ehmatama

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Tänane mängupäev koosneb neljast kohtumisest ja toob meieni 11-tunnise jalgpallimaratoni: kell 13 panevad palli mängu Prantsusmaa ja Austraalia, kaks tundi hiljem kohtuvad Argentina ja Island, kell 19 Peruu ja Taani ning õhtu lõpetavad Horvaatia ja Nigeeria. Pilk tasub peal hoida kõikidel matšidel, ent mida teeb Island ja kuidas nad plaanivad Lionel Messit pidurdada?

Üle noatera MM-ile pääsenud Argentina näib haavatav – maailma tipptasemel olev ründeliin ei ole kooskõlas kaitse- või poolkaitsega, kus ollakse konkurentidest nõrgemad. Koondised pole omavahel kordagi kohtunud ja võib tõdeda, et tegemist on tõelise hiiglase ja kääbuse vastasseisuga: 44 miljoni elanikuga Argentina versus Tallinnast väiksema rahvaarvuga Island.

Islandi puhul tuleb silmas pidada, et MM-ile pääseti grupi võitjana – seljatati näiteks Horvaatia ning mängiti kindlat kaitset – kümne mänguga lasti endale lüüa vaid seitse väravat! Tõepoolest, enne MM-i on nende hoog raugenud ja viimase nelja kohtumisega on võrgust välja nopitud 11 palli.

Aga Island oskab üllatada ja suurtel vaipa jalge alt tõmmata. Optibet pakub Islandi skoorimisel 1,95-kordset tagasimakset.

Ja muidugi Lionel Messi: Argentina au ja uhkus läheb seda ihaldatuimat tiitlit jahtima. Ronaldo lõi eile kolm, mitu lööb Messi? Kui lööb kasvõi korra, teeb Optibet 1,7-kordse tagasimakse!

 

scroll to top