fbpx
Close

Üleminutil karistuslöögi väravasse keerutanud Digne sai peatreenerilt kõvasti kiita

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Eilne matš Evertoni ja Watfordi vahel lõppes 2:2 viigiga, kui teise poolaja üleminutitel keerutas endine Barcelona vasakkaitsja Lucas Digne karistuslöögi osavalt Ben Fosteri seljataha. Evertoni juhendaja Marco Silva kiitis prantslast, kes tõestas enda kvaliteeti.

Everton läks selle hooaja sensatsiooni Richarlisoni väravast küll juhtima, ent Watfordil oli viigivärava puhul õnne, kui postist põrkunud pall lendas Seamus Colemani pihta ning kaptenist põrkus pall tagasi väravasse. 

“Watfordi viigivärava ajal oli Digne ja Bernardi vahel mittemõistmine. Õnneks see eksimus Lucast ei mõjutanud ning see on ülitähtis, suutes pärast kriitilises olukorras kastanid tulest välja tuua. Temas on kvaliteeti nii pallimurul kui tema peas. Sellega ta tõestas, et tegemist on hea jalgpalluriga,” selgitas peatreener mängujärgselt.

Viigivärava ja viigivärava vahel oli Evertonil ülirasked minutid, kui Abdoulaye Doucoure pealöök jäi Jordan Pickfordile püüdmatuks ning seejärel suutis Gylfi Sigurdsson penaltil eksida. “Kui nad skoorisid viie minutiga kaks väravat, siis kaotasime fookuse. Alustasime mängu hästi ja skoorisime varakult, mis tegi meie elu lihtsaks. See, et nad reageerisid, polnud üllatav. Peamiselt proovisid nad pika palliga leida tugevat Troy Deeneyt, ent olime selleks valmis;” rääkis Silva.

scroll to top