fbpx
Close

Üleminekusahinad: Lukaku väikevend Leicesteri, Belgia ründaja Romasse, Serbia täht Reali?

Avatar

Foto: Maffia/UK SPORTS pics/SIPA/Scanpix

MM-i varjus teevad klubid korralikku ettevalmistust uueks hooajaks. Viimase aja kuumim üleminekujutt paneb ka teised mängijad liikuma: kui Cristiano Ronaldo läheb tõepoolest Juventusesse, on Real Madrid noolimas Lazio tähte. Teine Lazio mees on Leicesteri huviorbiidis.

Kui Real teeniks Ronaldo müügist minimaalselt sada miljonit, siis on kuninglik klubi noolimas Lazio poolkaitsjat Sergej Milinkovic-Savicit ja tema eest ollakse valmis maksma röögatud 155 miljonit eurot, vahendab AS ja Corriere dello Sport. 23-aastase palluri agent Mateja Kežman jäi kaamerasilma ette, kui lõunatas Lazio omanikega. Savic on avaldanud soovi kunagi Reali eest mängida.

Teine Lazio mees ehk Belgia koondise tipuründaja Romelu Lukaku väikevend Jordan pakub huvi Leicesterile. Kui eelnevalt tundis nii Jordani kui ka tema tiimikaaslase Felipe Andersoni vastu huvi West Ham, ent Lazio soov saada nende eest 70 miljonit eurot naerdi välja ja läbirääkimised takerdusid, siis Leicester on Lukakust huvitatud ning Il Tempo andmetel on diili õnnestumine lähedal.

Eile Belgia eest küll pingile jäänud Dries Mertens pakub huvi AS Romale, ent Napoli soovib välejala eest 35 miljonit eurot. 31-aastane ääreründaja skooris läinud hooajal 22 väravat ning andis 12 väravasöötu.

 

scroll to top