fbpx
Close

Üleminekusahinad: Bayern pakkus Vidali Barcelonale, Rebic ütles Unitedile “ei”, Tottenhamil esimene ost?

Avatar

Foto: Imago/Jan Hübner/Scanpix

ESPN-i andmetel on Bayern München plaanimas vabaneda poolkaitsja Arturo Vidali teenetest. Kui varasemalt on tšiililase vastu tuntud huvi Inter Milanist, siis nüüd on talle silma peale pannud Barcelona, kes on jõudnud mängijaga ka suulisele kokkuleppele, hinnaks 30 miljonit eurot.

Barcelona on endale otsimas veel üht poolkaitsjat ning räägitud on eksmängijast, ka Bayernis pallivast Thiago Alcantarast ja PSG-s mängivast Adriet Rabiot’st, kuid Mundo Deportivo andmetel on tšiililase agent kontakteerinud Barcelonaga. Vidali nähakse kui Paulinho asendajat, kuid üleminek sõltub Rabiot’ otsusest, kas ta jääb PSG-sse või tahab Barcelonasse. Olukorda monitoorivad Milano klubid AC Milan ja Inter, kes võimalusel tahaks mängijaga käed lüüa.

Horvaatiaga väärika MM-i teinud ründaja Ante Rebic on juttude järgi olnud Manchester Unitedi radaril, ent horvaat on väidetavalt öelnud Jose Mourinho juhendatavale tiimile ära ja eelistab soojemat kliimat, liikudes Sevilla suunas. Hinnaks 21 miljonit eurot, vahendab Sevilla en la Ondo.

Tottenhami on seostatud poolkaitsja, Valenciale kuuluva Geoffrey Kondogbiaga, kuid reaalsem üleminek võib toimuda hoopis lähemal asuvast klubist – nimelt on Aston Villa üks säravamaid mängijaid Jack Grealish tegemas mehist sammu karjääriredelil, kui Spurs on alustanud läbirääkimisi mängijaõiguste osas. Alghinnaks olla pakkumisel 23 miljonit eurot, millest Villa suure tõenäosusega ka keeldub. Mängija ise on avaldanud soovi klubiga liitumiseks, vahendab Standard.

scroll to top