fbpx
Close

Tuntud Premier League’i treener Tony Pulis: uskumatu, mida Serge Gnabry on suutnud teha!

Avatar

Serge Gnabry. Foto: AP/Scanpix

Meistrite liiga 7:2 võidumängus Müncheni Bayerni poolelt Tottenham Hotspuri võrku koguni neli väravat löönud endine West Bromwich Albioni ja Londoni Arsenali ääreründaja Serge Gnabry üllatas positiivselt tema endist treenerit Tony Pulist.

Gnabry kuulus aastatel 2011-2016 Arsenali süsteemi, kuid vaatamata esindustiimi välja jõudmisele ei teeninud ta Arsene Wengeri juhendamisel kuigi palju mänguaega. 2015/16 hooajal siirdus ta West Bromwich Albioni laenule, kus peatreeneriks oli waleslane Tony Pulis, ent seal jäi tema nimele vaid üks liigamäng ning hooaja keskel läks ta Arsenali tagasi. 2016. aasta suvel müüdi ta Saksamaa kõrgliigaklubisse Bremeni Werderisse ligi seitsme miljoni euro eest ning veel aasta möödudes liitus mees kaheksa miljoni euroga Müncheni Bayerniga. Pulise arvates on praeguseks 24-aastane Gnabry suutnud uskumatu arenguhüppe teha.

“Ma olen hämmingus. Ta mängis mu käe all West Bromwichis, kui võtsime ta laenule. Me ei suutnud teda kohe üldse vormi saada, ta vahetati isegi U21 mängus pingile. Ta läks seejärel Arsenal tagasi ning nad müüsid ta edasi [Bremenisse]. Hea ja tore poiss oli, mul pole midagi halba öelda. Ta on suutnud väga hästi oma potentsiaali realiseerida. Võite mind hetkel sulega maha lüüa. Olles temaga West Bromwichis koos töötanud ja teda seal näinud, siis see, mida ta on suutnud nüüdseks teha, on täiesti uskumatu,” rääkis Pulis Sky Sportsi vahendusel.

scroll to top