fbpx
Close

Tumedast august välja roninud Tottenham on võidust sillas

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Kolm järjestikust kaotust üle elanud Tottenham naasis pärast rasket 2:1 võitu Brightoni üle taas võidulainele, kui Harry Kane’i penalti ja Erik Lamela tabamused tõid tabelisse kolm punkti ja meestele võimsa pingelanguse. Võiduväravale eeltöö teinud Danny Rose kinnitas, et kõik on võidust täiesti sillas.

Watfordile, kodus Liverpoolile ning Meistrite liigas lõpuminuteil Milano Interile kaotanud Tottenham näis endale suvise üleminekuakna ajal liigse passiivsusega nüüd jalga tulistavat, ent võõrsilvõit mullu Premier League’i tõusnud Brightoni üle tõstis nad tabelis viiendaks. “Me pole tihedast mängugraafikust kurnatud. Peatreener usub meisse ning valmistab meid igaks mänguks õigesti ette. Väsimus ja liigne koormus on müüt, me ei keskendu sellele,” rääkis vasakkaitsja Danny Rose BT Sportile. “Oleme võidust täiesti sillas,” lisas ta.

Mis tõi täna võidu? Ründetuus Harry Kane tõi välja õige häälestuse, mentaliteedi ning kõva rassimise, mis pani Brightoni korraliku surve alla. “Me võinuks võita ka 3:0 või 4:0, aga on tore naasta võidulainele. Peatreener on rahul ning siit saame edasi minna,” rääkis ründaja.

Penaltiolukord tekitas veidi furoori, kuna karistusalas tuvastatud käega mäng oli 50/50 – vahel antakse penalti, vahel mitte ning sellega nõustus nii Kane ise kui Brightoni loots Chris Hughton. “Pall puutus kätt, kuid me näeme sääraseid olukordi väga palju ning tihtipeale ei anta sellise asja eest penaltit,” ütles kaotajate peatreener. “Ma ei näinud olukorda, kuid rääkisin vastasmängijatega ning nad ütlesid, et oli küll käega mäng. Vahel antakse, vahel ei anta selle eest penaltit, ent täna antigi ning see läks meile vägagi korda,” rõõmustas tänavuse MM-i suurim väravakütt.

scroll to top