fbpx
Close

Tülli läinud Hispaania koondise peatreenerid võinuks koos Premier League’i klubi juhendada

Avatar

Robert Moreno (vasakul) ja Luis Enrique. Foto: imago images/Scanpix

Hispaania spordiajaleht Diario AS kirjutab, et sealse koondise praegune peatreener Luis Enrique, kes eelmise juhendaja Robert Morenoga hiljuti tülli pööras, oli talle varasemalt võimalust pakkunud Inglismaa kõrgliigas koos töötada.

Väidetavalt oli kõnealuseks klubiks Londoni Arsenal, kust teatavasti lahkus hiljuti peatreener Unai Emery. Enrique olevat pakkunud Morenole abitreeneri kohta, kui temast peaks Arsenali peatreener saama, kuid Moreno keeldus sellest.

Enrique lahkus Hispaania koondise juurest selle aasta juunis, kui tema üheksa aastane tütar suri luuvähki. Moreno määrati uueks peatreeneriks ning kokkuleppe kohaselt olnuks Enriquel võimalik iga hetk naasta ja Moreno taandub. Pärast EM-valiksarja lõppu selline stsenaarium aset leidiski ja Hispaania jalgpalliliit vabastas Moreno ametist, kes oli koondisega üheksast mängust seitse võitnud. Tema soovis aga koondise juures jätkata ja ka paljud mängijad soovisid sama, kuid Enrique nägi kokkuleppe murdmist.

“Ma ei taha kedagi sellist, nagu Moreno, enda meeskonda,” sõnas Enrique, kes väidab, et Moreno olevat tegelikult algusest peale koondise peatreeneri kohta noolinud. “Viimane nädal või kümme päeva olen olnud sisemiselt purunenud. Mõtisklen, mida ma küll teinud olen, et Enrique ei taha täpsemalt öelda,” ütles Moreno Marca vahendusel.

scroll to top