fbpx
Close

Mourinho: Wenger oli viimane omalaadne peatreener

Avatar

Jose Mourinho ja Arsene Wenger. Foto: AFP/Scanpix

Tottenham Hotspuri peatreener Jose Mourinho ütles, et need päevad, mil treener oli 20 aastat ametis on läbi, tuues siinkohal näiteks endise Londoni Arsenali lootsi Arsene Wengeri.

“20 aastat klubis olla? Ma ei arva, et see oleks võimalik. Kaasaegne elu, uus tehnoloogia, sotsiaalmeedia – arvan, et kõigel on oma mõju, isegi inimeste mentaalsusel, kiirematel suhetel, lihtsamini väsinuks muutumisel. Väga paljud asjad on muutuses. Mitte ainult jalgpallis, vaid need asjad muudavad maailma ning “üks mees ühel kohal” märk, mille Wenger endast maha jättis on meie jaoks halb asi. Peame kohanema ja tõestama, et oleme töö jaoks väärilised. Peame igapäevaselt oma töö nimel võitlema,” vahendab Goal.com Mourinho sõnu.

“Arvan, et need ajad, kui inimesed arvasid, et töö on mu jaoks X aastat olemas, on läinud. Sa peas iga päev oma töö pärast võitlema. Mitte ainult tulemuste, vaid kõige pärast, mida klubis teed. Arvan, et see on normaalne ja on ühiskonnas juba mitmeid aastaid aset leidnud. Pead iga päev näitama, et oled õige inimene selle töö jaoks. See on elu. Ma ei mõtle sellele, kui kauaks ma uuele töökohale jään. Mõtlen vaid sellele, kuidas igapäevaselt näidata, et olen õige valik.”

scroll to top