fbpx
Close

Tottenhami peatreenerile Pochettinole näidati ust. Eksperdid: täielik šokk, mängijatel peaks häbi olema

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Mullune Meistrite liiga finalist Tottenham Hotspur jäi teisipäeval peatreenerita, kui otsustati kehvade tulemuste tõttu vallandada 47-aastane Mauricio Pochettino. 

Tottenham on Inglismaa kõrgliigas 12 vooruga suutnud kõigest 14 punkti koguda ja tabelis paiknetakse 14. kohal. Esinelikust jäädakse juba 11 punkti kaugusele. Meistrite liigas on mängud samuti konarlikult kulgenud, mille seas mäletatavasti 2:7 kaotus Müncheni Bayernilt. Eelmisel hooajal aitas Pochettino klubi aga Meistrite liigas lausa finaali, kus küll Liverpoolile jäädi 0:2 alla. Premier League’is platseeruti neljandaks.

“Kahetsusväärselt eelmise hooaja lõpu ja selle hooaja alguse tulemused on olnud äärmiselt pettumustvalmistavad. See sundis meid vastu võtma raske otsuse, mis on aga klubi huvides. Mauricio ja tema treeneritetiim jäävad alati osaks meie ajaloost. Tahan neid panuse eest tänada ning nad on siia alati teretulnud. Meil on talendikas koosseis. Peame uue energia leidma ja pakkuma poolehoidjatele positiivse hooaja,” rääkis Tottenhami esimees Daniel Levy.

Tottenhami üks endistest peatreeneritest Harry Redknapp: “Kui inimesed räägivad, et mängijad armastavad Pochettinot, siis kui nad seda nii palju ka teevad, oleksid nad pidanud ehk veidi paremini mängima hakkama! Nende pärast ta vallandati. Nad pole hästi esinenud ja seepärast ta kaotas oma töö. Kui nad armastavad teda, siis pidanuks nad tema nimel paremini väljakul tegutsema.”

Liverpooli endine mängumees Jamie Carragher: “See on suur šokk. Töö, mida ta on teinud, on imeline. Ta oleks väärinud vähemalt käimasoleva hooaja lõpuni klubis jätkamist. Olen šokeeritud, et see lõppes vallandamisega. Kui neid uudiseid kuulsin, siis mõtlesin, et see oli osapoolte kokkuleppel. Aga vallandatud… see on veider ja ebanormaalne, kui võtta arvesse tema tehtud tööd.”

scroll to top