fbpx
Close

Tottenhami endine väravavaht: kui keegi üldse, siis Mourinho suudaks Bale’ist parima esile tuua

Avatar

Gareth Bale. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

2004-2007 Inglismaa koondist esindanud ja 2004-2008 Tottenham Hotspuris pallinud väravavaht Paul Robinsoni arvates peaks tema endine koduklubi Madridi Realist Gareth Bale’i palkama, et emotsioon nii poolehoidjate kui ka meeskonna seas tagasi saada.

Bale esindas Tottenhami ka aastatel 2007-2013 ning waleslast on paaril viimasel hooajal tagasitulekuga seostatud. Tottenhami üks võtmemängijaid Christian Eriksen läbis esmaspäeval Milano Interi juures meditsiinilise ülevaatuse ja seega on klubi peagi ühe tuntud nime võrra vaesem. Vigastusega on samuti pikemaks ajaks eemale jäämas Harry Kane ja nii vajaks Tottenham mõnda täiendust juurde. Robinson usub, et selleks võiks olla 30-aastane Bale, kellel peatreener Jose Mourinhoga oleks ka hea koostöö.

“Arvan, et kui keegi suudaks Gareth Bale’ist parima esile tuua, siis on see Jose Mourinho. Christian Erikseni lahkumise – loovuse kaotus ja kindlus, mida ta on erinevate hooaegadega toonud – taustal ma arvan, et Gareth Bale’i palkamine annaks meeskonnale uue tõuke. See annaks fännidele samuti hoogu juurde,” rääkis 40-aastane Robinson Football Insider’i vahendusel.

“Kui aus olla, siis kogu Christian Erikseni saagat on mu arvates algusest peale halvasti käsitletud. Jõuda sellesse punkti, kus Erikseni tulevik on endiselt ebaselge, ei mängi ja pole tema eest piisavalt raha maksta – ilmselt on see asi, millest kinni haaratud. Ma aga ei arva, et Mourinho saaks ajastust kritiseerida, sest see üleminek oli igal juhul toimumas.”

scroll to top