fbpx
Close

Silva: talendika Fodeniga Manchester City on heades kätes

Avatar

Phil Foden. Foto: AP/Scanpix

Käimasoleva hooaja lõpus Manchester Cityst lahkuv David Silva tunnustas pärast pühapäeval saadud 4:0 võitu Inglismaa karikasarjas Fulhami üle oma noort tiimikaaslast Phil Fodenit, kes olevat võimeline tulevikus võistkonna võtmemängijaks tõusma.

19-aastane Foden on sellel hooajal erinevate sarjade peale 23 mängus platsil käinud ning löönud kolm väravat ja andnud kuus väravasöötu. Peatreener Pep Guardiola on Inglismaa noortekoondislast samuti vähegi soosivates seisudes platsile saatmas, sõnades hiljuti, et annaks hea meelega talle veelgi suurema rolli.

“Arvan, et mängisime hästi ja see on hea tulemus. Loodetavasti suudame sellel aastal rohkem tiitleid võita. Meil on mängijaid nagu Phil Foden, kes on väga talendikas ja arvan, et oleme heades kätes,” ütles 34-aastane Silva.

“Igal korral kui City särgi selga tõmban, siis naudin seda maksimaalselt. Arvan, et mängisime hästi, aga kui nad kümnekesi jäid, siis tappis see mängu. Gulhem aga jätkas kindlalt ja mängisid väga hästi. Õpin Davidilt iga päev ja ta on mu iidol. Rõõm on tema kõrval mängida,” lisas sarnaselt Silvale keskväljal tegutsev Foden.

scroll to top