fbpx
Close

Tottenhami äärekaitsja ei jõua ametnike passiivsuse tõttu karjääri lõpetamist ära oodata

Avatar

Danny Rose. Foto: Reuters/Scanpix

Korduvalt rassismi ohvriks langenud Tottenhami ja Inglismaa koondise äärekaitsja Danny Rose sõnas, et ootab pikisilmi karjääri lõpetamist ning viskas kivi ametnike kapsaaeda, kelle suhtumine rassismiprobleemidesse on pehmelt öeldes leige, vahendab Sky Sports.

28-aastane on hämmingus, et UEFA suhtub probleemi leebelt ning Montenegro ei saa oma fännide käitumise pärast piisavalt karistada. “Mul on sellest kõigest küllalt. Hetkel näen end tippvutis veel viis-kuus aastat ning ma ei jõua ära oodata, mil need aastad seljatatud saavad, võttes praegust olukorda ja suhtumist arvesse,” ütles Rose.

“Mul on tunne, et ma peaks seda lihtsalt aktsepteerima. Jalgpallis on liiga palju poliitikat ja mida iganes selleks, et probleemiga reaalselt tegeleda. Kui mu peatreener [Mauricio Pochettino] saab kohtunikuga sõnelemise eest kahemängulise juhendamiskeelu ja samal ajal rassismi eest tehakse vaid rahatrahvi sellise summa ulatuses, mille ma kulutaks Londonis ära ühe õhtuga, siis see on kurb,” tõi ta võrdluseks.

scroll to top