fbpx
Close

Tottenham võib ka vasakkaitsjast ilma jääda

Avatar

Danny Rose. Foto: Reuters/Scanpix

Imekombel Meistrite liiga finaali jõudnud Tottenham kavatseb sel suvel ka täiendusi teha, ent tiimist võib lahkuda mitu põhikoosseisu kuulunud mängumeest. Kui üleminekusahinad on juba ammu jõudnud Christian Erikseni ning Kieran Trippierini, siis nüüd on õhus ka Danny Rose’i lahkumine.

Jose Mourinho plaanis Manchester Unitedi peatreenerina Rose’i enda tiimi meelitada, kuna polnud rahul Luke Shaw’ esitustega. Nüüd pole enam Mourinhot ja pole Shaw’ga ka probleemi, kuid rassismi vastu võitlev äärekaitsja ei tea, mis temast suvel edasi saab. “Hetkel ootan puhkust ning kui olen järgmisel hooajal tagasi Spursis, on tore; kui mitte, siis mis seal ikka. Pean vaatama ja ootama,” ütles Rose Sky Sportsile.

Kõik on peatreeneri Mauricio Pochettino ja juhtkonna otsuse taga. “Asi pole regulaarses mänguajas, vaid mu vanuses ning teades, kuidas klubi töötab, siis alates kindlast vanusenumbrist võivad nad müügile mõelda. Pole saladus, et mu nimi on korduvalt müüginimekirjast läbi käinud ja ma hetkel lihtsalt ootan ja vaatan, mis saab. Tuleb mis tuleb, ma olen selleks valmis,” lisas 28-aastane vasakkaitsja, kes tänavu sai kirja 37 kohtumist.

scroll to top