fbpx
Close

Tottenham sõitis Evertonist brutaalselt üle ning tegi Premier League’i ajalugu

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Tottenham näitas Liverpoolis ülivõimsat hoogu, kui Goodison Parkil jäädi Evertoni vastu küll kaotusseisu, ent lõpuks võideti Son Heung-Mini ja Harry Kane’i duublite abil lausa 6:2. Kolm lisapunkti viis nad tabelis liidrist Liverpoolist kuue punkti kaugusele ning Premier League’i ajalukku.

“See oli ülivõimas. Teadsime, et tuleb raske mäng ja jäime 0:1 kaotusseisu. Siis lõime häid võimalusi ja kasutasime need ära. Teisel poolajal domineerisime palliga mängus ja jällegi kasutasime oma võimalusi edukalt ära,” rääkis ründetuus Harry Kane mängujärgselt.

Võit tõstis nad teisel kohal paiknevale Manchester Cityle lähemale ning vahe on kõigest kaks punkti. “Kõik keskenduvad Cityle ja Liverpoolile ning meile see sobib. Praegu peame samas vaimus jätkama ning ees ootab tihe graafik, ent me suudame need mängud võita. Oleme teinud hea kuu ning loodame, et lähme hea hooga uude aastasse. Eks näis, kus me aprillikuus oleme,” selgitas Kane.

Tottenhami võit aitas nii Cityl kui Liverpoolil teha ajalugu – nimelt pole varem jõuludeks suutnud kolm tiimi saada Premier League’is üle 40 punkti. See juhtus viimati 1985/86 hooajal ja siis tuli meistriks Liverpool. 

scroll to top