Tiitliheitlus läbi? Napoli jäi varakult vähemusse ja hävis Fiorentina vastu, Simeone poeg lõi kübaratriki

Läinud nädalal Juventust võitnud ja neli vooru enne liigahooaja lõppu kõigest punkti kaugusele tulnud Napoli kaotas täna 0:3 Fiorentinale ja eilse Juventuse võidu tõttu on vahe jälle neli punkti.

Napolitaanid jäid varakult kümnekesi, kui Kalidou Koulibaly veale järgnes karistuslöök ja punane kaart. Kohtunik otsustas sellise otsuse teha pärast videokorduse vaatamist, algne otsus olnuks penalti Fiorentinale ja kollane kaart Koulibalyle. Siis vahetas Napoli oma loova poolkaitsja Jorginho keskkaitsja Lorenzo Tonelli asemele, kuid Fiorentina sai kodupubliku toel ikkagi juhtima.

Atletico Madridi lootsi Diego Simeone 22-aastane poeg Giovanni viis Fiorentina 1:0 ette ja teisel poolajal lõi veel kaks väravat, nendest kolmanda lõi ta kui naela Napoli kirstu, kui mängu viimastel minutitel mängis ta üks-ühele olukorras üle puurivahi Pepe Reina.