fbpx
Pealeht / Klubid / Teise järjestikuse kaotuse saanud City peatreener: oleme vaimselt ebakindlad
Pep Guardiola. Foto: Action Images /Reuters/Scanpix

Teise järjestikuse kaotuse saanud City peatreener: oleme vaimselt ebakindlad

Manchester City jaoks on jõuluperiood olnud kui Grinchi külaskäik lastele, kui kaks järjestikust üllatuskaotust Crystal Palace’ile ja Leicesterile on vahe liidri Liverpooliga kärisenud seitsmele punktile. Peatreener Pep Guardiola täheldas, et tiim on neile värava löömise järel vaimselt ebakindel.

“Esitus oli sarnane Crystal Palace’i mängule [kus mindi juhtima, ent 2:3 kaotati]. Alustasime hästi kuid lasime endale esimese võimalusega ära lüüa, seejärel olime vaimselt ebakindlad. Peame seda aktsepteerima ning esimesel võimalusel mõõna ületama ning enesekindluse taastama,” nentis Pep mängujärgselt.

“Muidugi oleme nullimängude mitteõnnestumise pärast mures, sest tulemus loeb ja me kaotasime. Nelja päevaga saime veel ühe allajäämise. Hooaeg on veel väga pikk ning mängus on palju,” lisas ta. 

Võitjatiimi juhendaja Claude Puel: “Teame, et mängides Chelsea või Cityga on palli keeruline saada, aga peab tiimiga koos kaitsma ning kontratega nõelama. Väärisime seda tulemust, meil oli neist rohkem šansse. Muutsime oma taktikat et saada parem tasakaal liinide vahel ning õnnestusime.”

popsport.ee

Vaata lisaks

Kas ostukeeld võib Chelsea potentsiaalsele peatreenerile hoopis kasuks tulla?

Pärast Maurizio Sarri naasmist kodumaale on Chelsea peatreenerita. 60-aastase itaallase asendajat vaadatakse nii esiliigast, kus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga