fbpx
Close

Tahad näha erakordset matši? Istu 8. mail lennukile!

Avatar

Meistrite liiga trofee. Foto: EPA/Scanpix

Meistrite liiga poolfinaalide kuupäevad on kindlad ning kui Liverpool ja Barcelona on tiimid, keda viimastel aastatel on nähtud isegi finaalis mängimas, siis teine poolfinaalpaar on kooslus õnnest ja ootamatustest. Ajaxit ja Tottenhami ei juletud poolfinaali ennustada, rääkimata et nad üksteise vastu finaali nimel mängiksid.

Just seetõttu on põhjust mõelda korduskohtumise kuupäevale – 8. mai õhtul pannakse pall Amsterdam Arenal mängu ning siis selgub, kumb tiim teeb imet ja jõuab kõige kiuste kauaoodatud finaali. Ajaxi jaoks pole Meistrite liiga tähtsaim matš väga võõras, kuigi üle 20 aasta pole seal mängitud, siis Tottenhami jaoks on juba poolfinaal täiesti uus kogemus. Jah, Euroopa karika ajal jõuti nelja parima sekka, kuid järeltulija Meistrite liiga ajaloos seda suudetud ei ole.

Lend Amsterdami väljub Tallinna lennujaamast kell 07.35 ja maandub 09.10 Schipolis, Amsterdamis. Praeguse, 18. aprilli seisuga maksab ühe otsa pilet 121 eurot. Mängupileti leiab küll, kui väga tahta – tasub pilk peal hoida, hetkel peaks pileti eest välja käima lausa 1041 eurot + teenustasud, aga selle eest näed, kuidas tehakse ajalugu.

 

 

scroll to top