fbpx
Close

Taas pingile jäetud Dembele: ma ei lahku Barcelonast

Avatar

Suarez-Messi-Dembele. Foto: Reuters/Scanpix

20-aastane ääreründaja Ousmane Dembele pidi taaskord mängu pingilt vaatama, kui peatreener Ernesto Valverde klubi rekordostu algkoosseisu ei määranud. Need käigud on pannud meedia sahistama jutte, et noor prantslane pole olukorraga sugugi rahul.

Sügisel kohe vigastada saanud Dembele aga näeb asja teisiti. “Ma ei lahku siit klubist pärast üht hooaega. Sõlmisin Barcelonaga viie-aastase lepingu ja jään siia veel pikaks ajaks,” ütles ääreründaja Telefootile.

Praegune Valverde poolt valitud 4-4-2 formatsioon ei võimalda Dembelel just väga palju mänguaega saada ning hispaanlane on Meistrite liigast väljakukkumise tõttu surve all. Uuel hooajal muudab peatreener formatsiooni tõenäoliselt 4-3-3 peale, mis tekitab prantslasele kohe sobiva rolli.

Dembele on vahel näidanud oma tõelist taset, andes Barcelona ründemängule ääres rohkem ruumi juurde ning loonud rohkem käike. “Ma ei ole hetkel oma parimas vormis. Tasapisi naasen parimasse vormi, hetkel töötan oma vastupidavuse kallal – ma väsin liiga kiiresti ära.”

Tema vähene vastupidavus olla meedia andmetel seotud ebatervisliku elustiiliga, kuid nooruk lükkab selle väite ümber. “Barcelonas on mul tervislikum ja parem elustiil kui Dortmundis. Aga Saksamaal ma ei saanud vigastada ehk mu vigastused pole seotud sellega, kuidas ma igapäevaselt elan ja olen,” kummutas prantslane meedia arusaamad teda puudutavast teemast.

 

scroll to top