SUURE MÄNGU EEL: kumb edeneb näiliselt kergesse poolfinaali?

Raheem Sterling. Foto: AP/Scanpix

Manchester City peab Etihadil tegema Tottenhamilt saadud 0:1 kaotuse tasa, et Meistrite liiga poolfinaali edeneda. Premier League’i klubide õnneks ei oota neid seal ees Barcelona ega Juventus, vaid suurüllataja Ajax. Samas tasub meelde tuletada, et seesama Amsterdami au ja uhkus lülitas välja tiitlikaitsja Real Madridi, aga tegemist on tiimiga, kus ühtki superstaari pole ja taktikaliselt võivad hollandlased olla Juventusest kergem pähkel, mida pureda.

Selleks aga, et Ajaxiga üldse mõõtu võtta, peab järgmised 90 minutit veel ära mängima. Võib-olla isegi 120 minutit, kui City ise nullimängu teeb ja Spursile ühe lööb. Tottenham peab hakkama saama Harry Kane’ita, kes sai eelmises vastasseisus vigastada ja suure tõenäosusega sel hooajal enam palliplatsile ei naase. Sellest hoolimata tõestas ääreründaja Lucas Moura, et temagi suudab harrykaneilikult skoorida, lüües Huddersfieldile suisa kübaratriki.

Optibet pakub väravaterohket mängu, sest viimase nelja Meistrite liiga kodumänguga on City skoorinud keskmiselt neli tükki mängus! Kui kodutiim lööb rohkem kui kaks väravat, maksab Optibet sulle 2.06-kordselt tagasi. Võimsas hoos on Raheem Sterling, kes on viimase kaheksa kohtumise jooksul skoorinud kuus korda ning tasub inglasel silma peal hoida. Sterlingu värava korral raha 1.97-kordselt tagasi.