fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: Arsenali võib ees oodata 180 minuti pikkune õudusfilm

Avatar

Napoli ründetrio. Foto: Ciambelli/SIPA/Scanpix

Kui Chelsea võis Euroopa liiga loosi üle rõõmsalt käsi kokku lüüa ja kergendatult hingata, siis Arsenal sai krae vahele jääkülma vett, sest kõige tugevam allesjäänud vastane Napoli loositi just neile. Veel enam, et avamäng toimub Emiratesil ja kordusmatš ülimalt karukoopalikus San Paolo staadionil.

Arsenal on Euroopa liigas aga oma võimu näidanud, kui kahel korral on võõrsil tehtud nigel matš, aga kodus on näidatud tõelist palet ja BATE ning Rennes’i eemale pühkinud. Seekord on nii vastane kui mängude järjekord eelmistele stsenaariumitele vastupidi. Kas on põhjust muretsemiseks?

Napoli langes Meistrite liigast välja ülinapilt, kui alla jäädi PSG-le ja Liverpoolile, kuid nende mängupilt pani jala värisema nii Prantsusmaa meistril kui mullusel Meistrite liiga finalistil. Ründav mängupilt, liikuvad mängijad, maailma üks parimaid keskkaitsjaid ning karikavõistlustel hiilgav peatreener on Arsenali ja juhendaja Unai Emery jaoks tõeline pähkel, mida pureda.

Napoli eest on Euroopa liigas suutnud kahes mängus skoorida esimese 15 minutiga poolakast ründaja Arkadiusz Milik ning Optibet pakub tema avavärava skoorimise korral koefitsiendiks 7.2.

Viimased kolm kodumängu on Arsenalil Euroopa liigas lõppenud nullimänguga. Kui sama kordub tänagi, siis raha 3.53-kordselt tagasi.

 

Vaata kõiki Arsenal – Napoli koefitsiente SIIT.

scroll to top