fbpx
Close

Staaragent Raiola: United ei võta Pogba eest ühtegi pakkumist vastu, Zlatani karjääri osas oleme heas seisus

Avatar

Mino Raiola. Foto: LaPresse/Scanpix

Mitmete tippjalgpallurite agent Mino Raiola andis põnevat infot võimalike üleminekute kohta. Suure tõenäosusega pole uues meeskonnas maandumas ei Paul Pogba ega Erling Braut Haaland ning Zlatan Ibrahimovici võib ka uuel hooajal Itaalia kõrgliigas näha.

2016. aastast pärast Torino Juventuses oldud perioodi Unitedisse naasnud Pogba on nüüdseks klubi eest käinud 157 mängus väljakul ja löönud 32 väravat. Tiitlitest on tal ette näidata Inglismaa liigakarikas ja Euroopa liiga trofee. Pikemat aega on prantslasest maailmameistri puhul aga klubivahetusest räägitud, kuid Solskjaeri saabumisega on olukord paranenud ja nüüd paistab, et 27-aastane mängumees ongi paigale jäämas.

“Pogba on Unitedis võtmemängija. Neil on tähtis projekt käsil ja ta on sajaprotsendiliselt sellesse kaasatud. United ei võta sellel suvel ühtegi pakkumist vastu, et Pogba’d müüa. Ta pole seda tüüpi inimene, et tekitada poleemikat. Eriti veel hetkel, kui pead jääma rahulikuks ja vaatama, kuidas olukord välja kukub. Võtame uuenduskuuri rahulikult vastu, ilma stressita. Jätkame sellest rääkimist,” ütles Raiola Gianluca Di Marzio nimelise lehe vahendusel antud intervjuus.

Unitedi puhul ei saa üle ega ümber ka norralasest ründetalendi Erling Braut Haalandi teemast, keda arvati seoses kaasmaalasest peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeriga klubisse saabuvat, kuid lõpuks maandus ta hoopis Saksamaa tippklubis Dortmundi Borussias. Raiola sõnul pole 20-aastane väravamasin sealt lähiajal lahkumas. “Haaland on kahetsus neile, kes otsustasid teda mitte palgata ja unistus neile, kes otsustasid. Sellel aastal ta klubi ei vaheta. Tal on Dortmundis kõik hästi. Aeg pole klubivahetuseks käes, oleme vägagi teadlikud tema saavutatavatest karjäärivõimalustest.”

Uudiseid tuli Raiolalt veel jalgpallimaailma ühe kuumima nime, 38-aastase Zlatan Ibrahimovici kohta, kes lõppenud hooajal AC Milanit esindas. “Ma ei usu, et ta osaleb esmaspäevasel kohtumisel Milani pooltega. Tema lepingupikendus? Oleme heas positsioonis, kui see peaks tulema. Oleme lepingu osas läbirääkimistes, praegu midagi paigas veel pole. Ma ei arva, et see on takerdunud majandusliku poole taha, vaid pigem tingitud veendumustest ja stiilist. Ma ei usu, et Elliott (Milani omanikering – toim.) muudavad selle rahale tingitud küsimuseks. Abielu jaoks on vaja kahte inimest. Kui Ibra poleks tahtnud jääda, siis poleks ka mingeid kõnelusi toimunud. Selle asemel me aga räägime,” kinnitas Raiola Sky Sport Italia’le.

scroll to top