fbpx
Close

Solskjaeri valikust välja langenud serblane on Hispaania tippklubi vaateväljas

Avatar

Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi 31-aastane poolkaitsja Nemanja Matic on ESPN-i teatel Madridi Atletico huviorbiidis ja mees võib juba talvise üleminekuakna sees klubi vahetada.

Serbia koondislase Matici leping saab Unitedis läbi käimasoleva hooajaga ja kuigi Unitedil on õigus seda aasta võrra veel pikendada, peetakse siiski tõenäolisemaks, et ta tehakse talvel rahaks. Peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeri plaanidesse ta samuti ei näi kuuluvat, sest sellel hooajal on ta 12 Premier League’i mängus vaid kahes kuulunud algkoosseisu.

Küll aga huvitub Matici teenetest eelmisel hooajal Hispaania kõrgliigas teisele kohale platseerunud Madridi Atletico. Väidetavalt soovib sealne juhendaja Diego Simeone keskväljale kogemustega mängijat. Olulist rolli mängib ka see, et Matic on küll teinud kaasa Euroopa liiga kohtumistes, kuid see ei takistaks tal Atletico eest väljakule joosta ka Meistrite liiga play-off faasis. Tõsi, kaks vooru on alagrupiturniiri veel mängida ning alles on variant, et Atletico 16 parima meeskonna hulka ei pääse – hetkel hoitakse seitsme punktiga küll teist kohta Torino Juventuse järel, kuid Leverkuseni Bayer ja Moskva Lokomotiv järgnevad võrdselt kolme punktiga.

scroll to top