fbpx
Close

Solskjaer: Pogba ei lähe jaanuaris kuhugi!

Avatar

Paul Pogba ja Anthony Martial. Foto: Imago/Scanpix

Paul Pogba lahkumise teema Manchester Unitedist ei näita vaibumise märke ning viimati võttis sõna klubi peatreener Ole Gunnar Solskjaer, kes kinnitas, et prantslasest poolkaitsja jääb Punaste kuradite ridadesse vähemalt käimasoleva hooaja lõpuni.

26-aastast Pogbat seostati suvel tugevalt Madridi Realiga ja mees ise on samuti vihjanud, et sooviks uut väljakutset. Kui peeti vägagi tõenäoliseks, et Pogba on talvel Unitedist lahkumas ja hiljuti andis sellele spekulatsioonile hoogu juurde ka Reali president Florentino Perez, siis Solskjaeri sõnul on antud üleminekusaaga mõneks ajaks lõppenud.

“Ma ei kuula, mida Madridi Reali president räägib. Aga Paul teeb kõvasti tööd ja ta on Manchester Unitedile täielikult pühendunud. Oleme seda näinud sel ajal, kui ta on olnud vigastatud. Ta on tööd teinud nagu hull, et end vormi ajada, sest ta tahab meie eest mängida ja oma tiimikaaslasi aidata. Ma pole mures nüüd ega ka tulevikus Paul Pogba jäämise osas. Kui jaanuaris hakkab Madridiga sama asi peale, siis pole samuti mingeid muresid. Kui peame taas spekulatsioonidega toime tulema, siis saame sellega samamoodi hakkama nagu suvel,” rääkis Solskjaer West Ham Unitediga kohtumise eel.

“Paul ei lähe kuhugi. Kui ta mängib, siis on ta ka siin õnnelik. Sul peab olema suur isikupära, et Manchester Unitedi eest mängida. Sul peab olema omamoodi enesekindlus ja ülbus ning pead jääma endaks nii headel kui halbadel aegadel. Paul Pogba vastab kõigile nendele kirjeldustele. Ta kõnnib ükskõik, millisele väljakule, ja pakatab enesekindlusest – just seda ma ootangi ja nõuan kõigilt meie mängijatelt. Küsimus pole vales arusaamas Pauli ülbusest, vaid temasse uskumises. Küsimus on austuses, mis on tal oma meeskonnakaaslaste ja vastaste suhtes.”

scroll to top