fbpx
Close

Klopp: Pep teab väga hästi, et tiitliheitlus pole läbi

Avatar

Jürgen Klopp ja Pep Guardiola. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp ütles enne liigamängu Londoni Chelseaga, et vaatamata täisedule teab lähikonkurent Manchester City eesotsas nende peatreeneri Pep Gaurdiolaga, et Premier League’i tiitli saatus on veel lahtine.

Manchester City pidi nädala eest Premier League’i viiendas voorus vastu võtma valusa 2:3 kaotuse liiga uustulnuk Norwich Citylt ning samal ajal jätkas Liverpool võiduseeriat, mis pakkus mõistagi kõneainet, et järsku kolmandal järjestikusel hooajal jääb Manchesteri suurklubi meistritiitlita. Liverpooli peatreener Jürgen Klopp rääkis ajakirjanikele, miks lähirivaali loots Gaurdiola võttis tiitliheitluse jutu üldse üles.

“Midagi pole veel võidetud. Pep teab seda ja see on põhjus, miks ma sajaprotsendiliselt mõistan, et ta tegi nalja. Ma arvan, et selles liigas pole ühtegi meeskonda, mis poleks suuteline vastasele hambaid näitama. Näiteks Watford on tabeli põhjas kahe punktiga, kuid esituste põhjal võiks neil olla viis, kuus või seitse punkti. Wolverhampton Wanderers on samuti veidi raskustes, aga lõpuks hakkavad nemadki tabelis tõusma. Seega oleme juba näinud, et liiga on sel hooajal veidi teistsugune. Arvan, et seepärast Pep vastaski sellise naljaga, sest midagi märkimisväärset pole veel juhtunud,” arutles Klopp.

“Meil on olnud kõigest viis mängu ja nii palju asju saab veel juhtuda. Sa lihtsalt ei saa nii pikalt ette mõelda. Meil on piisavalt teha juba kõigest järgmise mängu osas, siis järgmise ja järgmise. Teame, et eelmisel hooajal oleks ühest enamast võidust piisanud [tiitli võitmiseks]. Samas ka teame, et mõnikord, kui üritad iga hinna eest võita, lõpetad kaotusega. Pead olema kindel, et oled mängus sees. Alati ei saa mingi kindal tulemuse järele minna, sest liiga on sedavõrd tugev, et kui esimese 20 minuti jooksul kompaktselt ei mängi, annad vastasmeeskonnale võimaluse võiduks.”

scroll to top