fbpx
Close

Schmeichel: Son on uskumatu mängija, ta võiks Unitedisse tulla

Avatar

Son Heung-min. Foto: EPA/Scanpix

Kaheksa hooaeg Manchester Unitedis pallinud väravavaht Peter Schmeichel tunnustas Tottenham Hospuri lõunakorealasest mängumeest Heung-Min Soni, kelle võistkond kaotas kolmapäeval Premier League’i 15. voorus 1:2 Manchester Unitedile.

“Tahaksin teda Old Traffordil mängimas näha. Jah, tean, et leidub vähe mängijaid, keda Tottenhamist ära tooksin. Ta on uskumatu mängija. Seda on tõepoolest raske mõista kui hea ta on. Tagantjärgi tarkus on vahva asi. Arvan, et kui Jose Mourinho vaatab sellele mängule tagasi, siis ta kahetseb, millise koosseisu  platsile saatis (Christian Eriksen üks nimekaim, kes algkoosseisu ei pääsenud – toim.),” rääkis 56-aastane taanlane Schmeichel.

“Hakkasime mõtlema, et see on nii mitte Jose’lik. Eeldasin, et ta tuleb, pargib bussi ja vaatab, mis juhtub. Tema aga tuleb ja paneb ründavad mängijad Lucas Moura, Dele Alli, Soni, Harry Kane’i ja isegi Moussa Sissoko platsile ja me mõtlesime, et nad tulevad ja hakkavad ründama. Aga nad ei teinud seda, vaid istusid kaitses. Arvan, et see oli üks osa taktikast, Kui teine poolaeg algas ja Tanguy Ndombele tuli vahetusest sisse, siis tegutses tema vägagi edukalt. Arvan, et Jose oleks ta pidanud alguses väljakule saatma,” lisas legendaarne mängumees United – Tottenham matši kohta.

scroll to top