fbpx
Close

Sarri ja Kepa kui ühest suust: me saime valesti aru

Avatar

Maurizio Sarri.

Eilse Carabao karikafinaali lisaaja lõpuminutid pakkusid ühe veidraima olukorra, kui Chelsea kiiper Kepa Arrizabalaga võitles krampidega ning peatreener Maurizio Sarri oli asendaja juba välja valinud, ent hispaanlane keeldus väljakult ära tulemast. Maruvihaseks läinud juhendaja oli peaaegu, et staadionilt juba lahkumas, ent rahunes ja naases siiski.

Mängujärgselt heitis ta valgust veidrale olukorrale ning tunnistas enda süüd. “Ma sain probleemist valesti aru ja mõistsin olukorda alles siis, kui arst tuli meie pingile. Kepa mõistis, et ma pakkusin ta vigastuse osas vahetust, aga ta ütles, et tal pole midagi häda. Ja tal oli õigus,” rääkis itaallane mängujärgses intervjuus.

60-aastase kehakeel ja olek reetis, et asjad polnud tegelikult nii, nagu ta rääkis ja säärane vastus oli vaid oma Chelsea agoonia pikendamiseks ning vallandamise vältimiseks. Klubi PR-kampaaniat meenutav olukord sai rohkem kinnitust, kui Kepa rääkis hiljem pea samasugust juttu kui Sarri.

“Ma sain valesti aru. Ma ei tahtnud mitte kordagi eirata tema korraldusi. Kaks-kolm minutit oli segadust, kuni arst tuli varumeeste pingi juurde ning selgitas kõik neile kenasti lahti. Peatreener arvas, et ma ei saanud jätkata, aga ma üritasin talle öelda, et minuga on kõik korras,” oli maailma kalleima kiipri selgitus olukorrale.

scroll to top