Pealeht / Itaalia / Ronaldo üleminek sai alguse teise mängija ostmisest
Foto: Reuters/Scanpix

Ronaldo üleminek sai alguse teise mängija ostmisest

Itaalia meedia poolt “sajandi diiliks” ristitud Cristiano Ronaldo üleminek Real Madridist Juventusesse sai alguse hoopis juhuste kokkulangemistest, paljastas Itaalia klubi tegevdirektor Beppe Marotta.

Itaalia jalgpalliajakirjanikud on ülemineku tõttu või sees, sest nii röögatut käiku pole ükski saapamaa vutiklubi sel sajandil veel teinud kui Juventus. Nii suure staari liigasse meelitamine tähendab rohkem tähelepanu Itaaliale, mängutaseme tõusu ja lootust, et Serie A’st tuleb valitsev Ballon d’Ori võitja, millega viimati sai hakkama 11 aastat tagasi AC Milani ridades pallinud Kaka.

Millest siis see üleminek alguse sai? “Kõik algas läbirääkimistel Joao Cancelo soetamiseks. Tal on sama agent mis Ronaldolgi ehk Jorge Mendes. Ronaldo oli esimene, kes uskus, et diil on tehtav ning kui me mõistsime, et ta ongi valinud meid oma järgmiseks klubiks, siis klubi suuraktsionärid nõustusid ja toetasid üleminekut ning asjad liikusid meie kasuks,” ütles Marotta Corriere della Serale.

popsport.ee

Vaata lisaks

ÜLEMINEKUSAHINAD: Unitedi mängijad kurjustasid Solskjaeriga, Liverpool jääb staarist ilma?

Koondisepausi ajal pole meediaväljaannetel suurt midagi uut, mida kirjutada. Fookus on vähemtähtsatel koondisemängudel ning elevust …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga