fbpx
Close

Ronaldinho: Martinelli meenutab mulle Ronaldot

Avatar

Gabriel Martinelli. Foto: Arsenalfc.com

Brasiilia läbi aegade üks parimaid mängijaid ning karjääri jooksul Paris Saint-Germaini, Barcelonat ja AC Milani esindanud Ronaldinho tunnustas Londoni Arsenali noort ründetalenti Gabriel Martinellit, keda pallivõlur võrdles oma kaasmaalase Ronaldoga.

“Me brasiillastena oleme väga elevil tema ja tema tuleviku osas. Üks asi on talent, aga teine asi olla 18-aastaselt sedavõrd enesekindel. Ta meenutab mulle Ronaldot oma esimesel Euroopa aastal, kui ta lõi 30 väravat ja inimesed mõtlesid “kes on see 18-aastane Brasiilia poiss?” Ta tahtis palli, jooksis vastaste eest ära ja polnud mingit kartust, ükskõik, millised mängijad või meeskond oli vastas. Samasugust suhtumist näen Martinelli juures,” rääkis Ronaldinho Mirror’i vahendusel Martinellist, kes tänavu Arsenali eest 21 mänguga kümme väravat löönud.

“Ta lihtsalt tahab olla palliga ja lüüa väravaid. Ronaldost sai maailma parim mängija ja see võiks olla ka Martinelli eesmärk. Olen veendunud, et tema esimene koondisekutse on väga lähedal, ta on valmis. Ajalooliselt pole rahvusmeeskond kunagi vanuse pärast pidanud muret tundma. Ronaldo mängis Brasiilia eest 17-aastaselt ja viimati on Neymar ning [Gabriel] Jesus mänginud olulist rolli, kui nad olid kõigest teismeeas. Kui sul on talenti ja võimekust, siis saad võimaluse. Maailm näeb, et Martinellil on talenti.”

scroll to top