fbpx
Close

Roma loots teab, kuidas Barcelona vastu mängida

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises võõrsil Barcelona vastu tuleb AS Romal keeruline mäng, selles pole kahtlustki. La Liga ainuliidrid on sel hooajal liigas püsinud kaotuseta ning rasketel hetkedel näidanud võitlusvaimu ja tugevat iseloomu.

Sellest hoolimata on Roma peatreener Eusebio di Francesco lootusrikas, et tiim suudab Camp Noul võtta meeldiva tulemuse, mis jätaks korduskohtumiseks kõik šansid alles pääseda poolfinaali.

Roma loots usub, et tema tiim suudab mängu tappa. “Ma olen alati tahtnud, et tiim mängiks iseloomuga. Idee on tappa vastase mängu, kuid tähtsaim on vaimne häälestatus: peame näitama, et tahame mängu domineerida. Selleks peame andma endast absoluutselt kõik,” ütles itaallane Roma TV-le.

“Kui mängime oma mängu, suudame kõigiga rinda pista. Iga vastane on küll erinev, kuid mentaliteet jääb samaks. Kui vastane on kaitsva suunitlusega ja ei ürita väga palliga mängida, siis on see normaalne, et saad palli vallata ja seekaudu survestada, kuid mitte kõik tiimid ei lase oma vastasel nii mängida,” võttis Eusebio oma jutu kokku.

Üldiselt on mees oma eurohooajaga väga rahul. “Tähtis on mõlemas kohtumises mängida oma mängu. On tõeline rahulolu jõuda veerandfinaali, oleme ülimalt õnnelikud, sest Roma pole viimaste hooaegade jooksul sinna tihtipeale jõudnudki,” lisas ta.

scroll to top