fbpx
Close

Raskest vigastusest taastuv Oxlade-Chamberlain rääkis, kes ta tuju üleval hoiab

Avatar

Alex Oxlade-Chamberlain. Foto: AFP/Scanpix

Aprillikuus põlvesidemeid vigastanud Liverpooli poolkaitsja Alex Oxlade-Chamberlain jätab suure tõenäosusega terve käesoleva hooaja vahele, ent inglane ei lase enda tujul langeda. Nimelt on talle taastumisel suureks abiks teine Liverpooli laatsareti väisaja, 18-aastane Rhian Brewster.

U-17 MM-il enim väravaid löönud Brewster käis aasta alguses hüppeliigesega operatsioonil ning taastumine on veninud oodatust pikemaks, kuid just tema aitab esindustiimi meest motiveerida. “Sa oled jõusaalis üksi, vaikuses ning sellised hetked on väga keerukad, eriti kui taastumine võtab kaua aega ning iga jumala päev on samasugune,” rääkis Oxlade-Chamberlain Liverpooli telekanalile.

“Rhian on olnud suurepärane, ta on hea poiss ning ma ei pea talle eriti nõu andma või näpunäiteid jagama,” kiitis ta teist ebaõnnesõdurit. “Palju lihtsam on koos taastuda ning enamasti ta vaatab hoopis, et ma teeksin kõik trennis õigesti. Rhian on positiivse suhtumisega ning noortepäraselt entusiastlik, mis aitab mul edasi liikuda.”

scroll to top