fbpx
Close

PSG loots eelseisvast vastasseisust: Anfieldil on eriline aura

Avatar

Foto. SIPA/Scanpix

PSG peatreener Thomas Tuchel on eelseisvaks Meistrite liiga grupifaasi avakohtumiseks Liverpooli vastu valmis. Sakslane tõdes, et nende tiim on Anfieldi erilise auraga arvestanud ning teavad, et sellel staadionil jalga sirgeks lasta ei saa, vahendab ESPN.

Just 2016. aasta Euroopa liiga poolfinaalis lasi tema juhendatav Dortmund lõpus jala sirgeks ja Liverpool tuli kindlast kaotusseisust välja ning pääses poolfinaali. Nüüd enam sellist viga ei tehta, lubas Tuchel.

“Anfieldil mängimine on eriline kogemus. Mu mängijad teavad seda ning me ei saa hetkegi seal jalga sirgeks lasta. Kogesin seda legendaarset õhkkonda, kui käisime siin Dortmundiga,” meenutas ta. Atmosfääri osas on elevil ka PSG kapten Thiago Silva. “Ma ei jõua seda mängu ära oodata. Eeldame, et mäng läheb avavilest kohe põrguliseks, kuid anname endast kõik ning teame, et saame Anfieldile reisinud PSG fännide peale loota.”

Tuchel avaldas ka aukartust viiekordsele Meistrite liiga võitjale Liverpoolile ning pidas enda tiimi alles õpipoisi rollis olevaks meeskonnaks, kes kompab Meistrite liiga piire ja õpib igast mängust selleks, et naasta tugevamana.

scroll to top