fbpx
Close

Premier League’i avamäng võib pakkuda meeletult üllatusi

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

10. augustil on käes see päev, mida paljud klubivuti fännid on oodanud, kui pall pannakse mängu Old Traffordil ning Premier League’i hooaeg saab hoo sisse. Manchester United lõpetas läinud hooaja teise kohaga ja peaks koduplatsil olema Leicesteri vastu favoriit. Aga elu on näidanud, et hooaja algfaasis on pall veelgi ümmargusem kui muidu.

Unitedi kasuks räägib fakt, et viimasel kolmel hooajal on avamängust väljutud võitjana ning avavoorus toimunud kodumängus on kaotatud 45 aasta jooksul vaid korra, 2014. aastal Swanseale. Aga seljataga on keerukas suvi ja kodutiim võib leida end väga libedalt jäält.

Peatreener Jose Mourinho on avalikult välja öelnud, et ettevalmistus on olnud kohutav, kõik on halb ning mängijateturul pole piisavalt väärtust, mida endale napsata. Üldjoontes on sealne meeleolu kui tuumasõjaeelne ja jääb ainult oodata, mismoodi suudab tiim sellele kõigele negatiivsusele reageerida.

On kaks võimalust – kas lagunetakse juba avavoorus koost, tehes argliku ja liialt ettevaatliku mängu või on pallurid teotahet täis ning tahavad peatreenerile tõestada, et tegelikult on kõik palju parem ja ärgu muretsegu.

United küll ei kaotanud suvel ühtki tähtsat nime ja tegi täienduse keskväljal, kui tiimi lisandus Fred. Sellest hoolimata on kindel, et raudvara(d) Nemanja Matic ja Antonio Valencia ei mängi, samuti on äsja puhkuselt naasnud Romelu Lukaku, värske maailmameister Paul Pogba ning Inglismaaga hea turniiri teinud Jesse Lingard ning Ashley Young, kes kindlasti pole veel erilises mänguvormis. Aga Alexis Sanchez on see-eest valmis kõigile puuri täis lööma.

Leicester jäi suvel ilma oma tähest Riyad Mahrezist, kes liitus Unitedi rivaali Manchester Cityga. Kes võtab osava alžeerlase rolli üle ja hakkab tiimi ründemängu ehitama?

Optibet näeb Unitedis selget favoriiti, kelle võidu korral saab raha 1,5-kordselt tagasi. Samuti pakub mõtteainet panustada Unitedi üle 1.5 värava löömisele, sest viimases viies omavahelises mängus on nad Leicesterile löönud vähemalt kaks väravat.

 

 

scroll to top