fbpx
Pealeht / Inglismaa / Mourinho süüdistas meediat järjepidevas valetamises
Foto: Reuters/Scanpix

Mourinho süüdistas meediat järjepidevas valetamises

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho on väsinud meedia järjepidevast valetamisest ning poleemika tekitamisest. Nimelt on Inglismaa meedia võtnud endale pähe, et peatreener ei saa oma tiimiga läbi, kuigi Mourinho on seda väidet korduvalt ümber lükanud, ent meedia ei taha portugallase juttu kuulda võtta.

Mourinho on suutnud oma karjääri jooksul minna tiimiga korralikult tülli, mis on päädinud kas tema vallandamise, mängijate pahameele või kehvade tulemustega. Kui Real Madridis muutus õhkkond lihtsalt toksiliseks, siis Chelseas saigi ta sule sappa. “Mul on omad mängijad ja nad meeldivad mulle. Mulle meeldib nendega koos töötada. Ühe vale korrutamine ei muuda seda tõeks, kuigi inimesed arvavad seda,” ütles Mourinho Premier League’i avavooru eelsel pressikonverentsil.

Peatreener võttis sõna ka suvel isaks saanud Anthony Martiali kohta, kes jättis suure sündmuse puhul osa hooaja ettevalmistusest vahele. “Martialil polnud mingit ettevalmistusperioodi. Üheksa päeva ta isegi ei puutunud palligi, treeningust rääkimata. Kui mängijal tekib selline paus sisse, siis ta peab alustama treeningutega otsast peale. Ta treenib koos nendega, kes samuti jätsid ettevalmistustsükli vahele,” ei hellitanud mees Martiali lootusi kuuluda Leicesteri vastu põhikoosseisu.

medpoint.ee

Vaata lisaks

Pep: Manchester City Meistrite liiga tiitlit eeldatakse minu edukuse pärast

Tänavu Premier League’i tiitlit kaitsnud, liigakarika ja FA karika enda pea kohale tõstnud, ent Meistrite …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga