fbpx
Close

Alexis üleminekuaknast: United peab tegema nimekaid oste

Avatar

Alexis Sanchez ja Paul Pogba. Foto: Reuters/Scanpix

Jaanuaris Arsenalist lahkunud ja Manchester Unitediga liitunud tšiililane Alexis Sanchez tõdes, et klubi peaks tegema rahvuskaaslase Arturo Vidali-laadseid oste selleks, et tippudega konkureerida ning tiitlitele pretendeerida.

Sel suvel on United teinud vaid kaks tähtsamat ostu, kui keskväljale toodi brasiillane Fred ja paremkaitsesse nooruke Diogo Dalot. Suuri, nimekaid lükkeid sel suvel ei ole tehtud ja suure tõenäosusega ei tehtagi.

“Unitedisse tuleb osta kogenud ja nimekaid mängijaid. Näiteks mu koondisekaaslane Arturo Vidal, kes on hea näide mängijast, milliseid me peaksime osta,” ütles ääreründaja Sky Sportsile. Kuid talle on suvine ost Fred vägagi sümpatiseerinud ja ootab temaga koos mängimist. “Treeningutel olen näinud Fredis mängijat, kes tahab alati rünnata. Ta püüab alati leida käike ja võimalusi šansside tekitamiseks ja arvan, et suudame koos kombineerides mu mängu ka paremaks teha.”

Alexis on hooaja ettevalmistusel näidanud head hoogu ja mees ei suuda hooaja algust ära oodata. “Olen väga mängunäljas ning tahaks juba hooajaga pihta hakata. Olen väga motiveeritud,” sõnas tšiililane. “Olen viimased viis-kuus kuud alles kohanenud uue klubiga – uued treeningmeetodid, tiimikaaslased, uus treener. Nüüd tahan kõigile näidata, milleks ma võimeline olen.”

scroll to top