fbpx
Close

Portugal vs portugallane, kumb jääb peale?

Avatar

Foto: Mulamiszczu/Pixabay

Portugali jaoks on kohtumine Iraaniga väga kodune: iraanlaste peatreeneriks on portugallane Carlos Quieroz, kes Manchester Unitedis Sir Alex Fergusoni abitreenerina aitas kaasa oma riigi au ja uhkuse Cristiano Ronaldo loomisele. Nüüd peab meister oma õpilast hakkama pidurdama ning õpilane tahab näidata, et neli löödud väravat kahe grupimänguga polnud mingi juhus, vaid loomulik asjade käik.

Iraan võitis Marokot viimase minuti väravast, Hispaaniaga viigistamisele oldi ülilähedal ning 2010. aasta maailmameistrite vastu tehti väga tragi ja sihikindel esitus. Portugal oli Marokoga veidi hädas, ent õnn soosis tugevamaid ning Ronaldo väravast ikkagi piisas, et võtta kolm võidupunkti ja kindlustada edasipääsulootusi. Nüüd on Iraan kolme ja Portugal nelja punkti peal. Iraanlased vajavad ainult võitu, Portugalile piisab ka viigist.

Portugalile meeldib MM-il mängida Aasia koondistega – viimase üheksa kohtumisega on võetud seitse võitu, üks viik ja kaotus, nendest kaks võitu on tulnud just Iraani vastu. Ja viimase kümne MM-mänguga (kaasaarvatud valikturniir) on portugallased võitnud 11st mängust kümme, viimase seitsme mänguga on hoitud kuuel korral oma puuri puhtana… nende faktide alusel võib kindlalt öelda, et Iraani jaoks on asi väga hapu.

 

Kes tahab peaaegu, et täiesti kindla peale minna, pakub Optibet topeltvõimalust ehk Portugal võidab/viigistab, koefitsiendiks 1,14.

Ja kes usub, et Ronaldo jätkab oma skoorimisseeriat, siis tabamuse korral raha 1,9-kordselt tagasi!

scroll to top