fbpx
Close

Pogba usub, et Manchester United on oma identiteedi taasleidnud

Avatar

Chris Smalling (vasakul). Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi kalleim ost Paul Pogba kiitis Jose Mourinho asemel pukki määratud Ole Gunnar Solskjaeri, kes on klubi särama löönud ning Unitedi DNA taaselustanud.

Kuuest mängust kuus võitu võtnud Solskjaer armastab mängida ründavat jalgpalli ning Pogbagi on lõiganud sellest kasu, mängides nüüd kõrgemal kui Mourinho käe all, skoorides kuue kohtumisega neljal korral ja andnud viis väravasöötu.

“Meie uus mängustiil annab meile rohkem võimalust palli vallata. Teame, mismoodi rohkem rünnata ning kuhu liikuda. Meil on rohkem kindlat mängumustrit ja paremat struktuuri,” rääkis Pogba. “See kõik teeb kõigi elu kergemaks, mitte ainult minu elu. Jah, olen skoorinud mõne värava ja andnud mõne söödu, aga terve tiim väärib tunnustust,” kiitis ta oma klubi Sky Sportsile.

Samuti usub mängumees, et klubi suudab lõpetada liigahooaja esinelikus. “See on meie eesmärgiks, oleme Manchester United. See on, kuhu peame kuuluma ja kus peaksime olema. Tegemist on suurima klubiga Inglismaal ning tahame olla parimad ja tiitleid võita. Just seda Manchester United ongi,” ütles mängumees.

scroll to top