fbpx
Close

Kas Özili mängud Arsenali särgis on mängitud? Emeryl on asjast oma arusaam

Avatar

Mesut Özil. Foto: Reuters/Scanpix

Arsenali täht ning klubi enimteeniv mängumees Mesut Özil pole sel hooajal eriti mänguaega saanud, mis on omakorda tekitanud mitmeid kõlakaid. Spekuleeritakse, et Özil pole uue peatreeneri Unai Emery usaldust ära teeninud ja hispaanlane pole sakslasega rahul.

Nädalavahetusel seisab Arsenalil ees väga tähtis kohtumine Chelsea vastu ning Özil võib seal oma sõna sekka öelda. “Mesutil on olnud vigastused. Ma tahan, et mängija oleks matšiks terve. Jah, eelmises mängus oli ta eemal, aga nüüd võib ta mängu saada. Hetkel teeb ta järjepidevalt trenni,” rääkis Emery.

“Soovin, et iga mängija annaks endast järjepidevalt parima. See pole aga kerge ning tähtaim on, mismoodi ta saaks meie tiimi aidata,” lisas ta.

Kas Özil võib hakata klubi vahetama? “Ma ei mõtle sellele, vaid hoopis keskendun tema võimekusele tiimi parendada. Sel hooajal on ta meid mitme hea esitusega aidanud ja mõndade esitustega ei ole. Viimase kahe nädala jooksul on ta teinud kõvasti trenni, võib-olla on ta nüüd vormis,” avalikustas peatreener Sky Sportsile.

Özili agent on välja öelnud, et mängumees soovib jääda oma lepingu lõppemiseni ehk 2021. aasta suveni Arsenali, ideaalis veel kauemgi.

scroll to top