fbpx
Close

Pochettino võib suvel Tottenhamist lahkuda?

Avatar

Videokorduse otsus, mis Manchester City poolfinaali ukse taha jättis. Foto: AFP/Scanpix

Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino sõlmis eelmisel suvel klubiga uue, pika lepingu, mis nullis Real Madridi plaanid palgata argentiinlane enda treeneritoolile. Juhendaja aga andis mõista, et ta ei pruugigi järgmisel hooajal end Londonis näha.

Suvel ja talvel ajaloolised null täiendust teinud Spurs on tegemas muinasjutulist hooaega – kui liigas ollakse kindlustanud koha esinelikus ning pääsu Meistrite liigasse, mis pole nende puhul enam miskit erakordset. Poch on aga suutnud Tottenhami viia esmakordselt Meistrite liiga pool- ja finaali, alistades dramaatilises veerandfinaalis Manchester City videokorduse abil ning Ajaxi vastu tuldi poolfinaalis välja kolmeväravalisest kaotusseisust – edasipääsu toonud värav löödi kuuendal üleminutil.

Argentiinlane selgitas, et võib-olla ei suudaks ta nii head hooaega enam korrata ja see on üheks lahkumismõtte tekitajaks. “Pärast viit siinveedetud aastat on praegune hetk võib-olla laeks. Juulis on asjad juba teistmoodi ning on tähtis omada värskeid ja uudseid ideid selleks, et edasi liikuda,” ütles ta Sky Sportsile.

“Viis aastat tagasi oli peamine eesmärk staadioni ehitamine ja oleme praeguse üle maruuhked. Aga mis on järgmiseks? See ongi küsimus ning mul on raske seda selgitada. Pean Danielit [Levy] kuulama, tema on boss,” ütles ta klubi tegevjuhi kohta. “Finaal saab olema üks imeline hetk. Seejärel on rääkimiseks palju aega ning saab kuulata, mida toob tulevik. Me hetkel elame unistuses ja on keeruline olla reaalsuses,” rõõmustas ta.

 

scroll to top