fbpx
Close

Pochettino uue staadioni ettevalmistuste kohta: klubi omanik pole viimastel kuudel öösiti maganud

Avatar

Barcelona president Josep Maria Bartomeu koos Tottenhami esimehe Daniel Levyga. Foto: EPA/Scanpix

Tottenhami staadioni-saaga on paljudele irvhammastele tekitanud nalja ning anekdoodialget, kui staadion pidi valmima algselt hooaja alguseks, siis novembriks, ent Spurs mängib siiani Wembleyl. Nüüd plaanitakse jaanuarikuu alguses mõnda prooviüritust, et staadioni kitsaskohad ära näha. 

See kõik tuleb klubi esimehe Daniel Levy une arvelt. “Ta kannatab palju ning on töö tõttu üliväsinud. Viimased kuud pole ta öösiti korralikult maganudki,” rääkis peatreener Mauricio Pochettino. “Levy üritab kõiki rõõmsaks teha, ent see on massiivne projekt ning tundub, et inimesed ei mõista sellise projekti keerukust ja haldamist,” kaitses juhendaja esimeest.

“Kõik on nii pettunud, et me praegu ei mängi juba uuel staadionil, ent päeval, mil sinna kolime, mõistavad kõik, kui suuremahuline ettevõtmine see oli ning kui head võimalused ja tingimused meil on. Kõik ei sõltu ainult esimehest. Kui ehitad miskit, oled sõltuv mitmetest ettevõtetest ja ma arvan, et siin on neid rohkem kui 20. Selle haldamine on nii-nii raske,” avas argentiinlane ehitusvaldkonna projektijuhtide argipäeva Eurospordi vahendusel.

scroll to top