fbpx
Close

Pochettino treeningutele naasnud Kane’ist: ta on loom

Avatar

Harry Kane (paremal) Huddersfieldi vastu. Foto: Reuters/Scanpix

Tottenham võib oma ründemasina Harry Kane’i tagasi saada juba eelolevaks vooruks, kui sel nädalavahetusel kohtub tabeli kolmas tiim Burnleyga. Peatreener Mauricio Pochettino kinnitas, et Inglismaa koondise tipuründaja tahab meeletult platsile ronida, aga viimane sõna jääb siiski juhendajale.

“Mind ei huvita, kas ta tahab mängida või mitte. Kui te küsinuks talt kümme päeva tagasi, kas ta on mänguvalmis, siis ta vastanuks jaatavalt. Iga mängija, kes naaseb vigastus- või haiguspausilt, peab vaikselt tiimi integreeruma,” selgitas ta mängueelsel pressikonverentsil.

Samas ütles Poch, et Kane kiheleb meeletult platsile ning tahab olla nii kiirelt mänguvalmis kui võimalik. “Ta pole enda taastusravi programmist ees, aga kõik teavad, et Harry on loom. Ta tahab olla võimalikult kiirelt mänguvalmis. Mõndade vigastustega aga ei saa pallurit takka utsitada ning tuleb ettevaatlik olla. Kui tegemist on ohtliku vigastusega, siis olukord on teistsugune.”

“Viimase kümne päeva jooksul on ta olnud fantastiline ning ta annab tervele tiimile meeletult juurde. Vigastuspausilt naasmine muudab meid kõiki väga õnnelikuks,” rõõmustas peatreener.

scroll to top