fbpx
Close

Pochettino puhkes uue staadioni debüüdil nutma

Avatar

Zinedine Zidane ja Mauricio Pochettino (taga). Foto: AFP/Scanpix

Tottenhami uus, 62 000-kohaline staadion on esimese demomängu maha pidanud ja edukalt, kui klubi U18 tiim kohtus Southamptoni noortega ning võeti 3:1 võit. Sündmus ise ajas aga esindustiimi peatreeneri Mauricio Pochettino nutma.

Kauaoodatud vutikantsi tõttu mängiti 679 päeva võõral väljakul, kui ajutiseks koduks oli Inglismaa koondise staadion Wembley. Suurinvesteering keeras kinni ka üleminekute jaoks mõeldud rahakraanid ning keerukad ajad tunduvad möödanik olevat, sest uus staadion on peatükk, millest alates peaks kõik helgemaks minema.

“Me kõik oleme nii elevil. Mul on täpselt seesama tunne, kui White Hart Lane’ilt lahkusin, me nutsime ja nüüd, uue staadioni avapäeval, tunneme sama. Peame nutma, sest meie unistus läks täide,” rõõmustas argentiinlane testmängu poolajapausi ajal.

Sky Sportsi ajakirjanik Jeremy Langdon tutvus samuti staadioniga ning kiitis töötajate sõbralikkust ning kõrgendatud turvameetmeid. Samuti palus ta meeles pidada, et staadionil ei saa kusagil maksta sularahas ning kõikjal on vaid kaardimaksed.

scroll to top