fbpx
Close

Pochettino pidas City võiduväravat odavaks

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Mudasel Wembleyl varakult 0:1 kaotusseisu jäänud Tottenham ei suutnudki Manchester City väravalukku murda ning tiitlikaitsjad võtsid Riyad Mahrezi väravast väärtuslikud kolm punkti. Peatreener Mauricio Pochettino pidas Mahrezi tabamust odavaks ning tundis, et jalgpall karistas teda.

Mainimist väärt oli ka 24 tundi varem NFL-i mängu võõrustanud Wembley põldu meenutav murukate. “Mõlemad tiimid olid sellest väljakust võrdselt mõjutatud, aga matš oli üsna võrdne. Lasime endale kohtumise alguses kohe ära lüüa ja see rünnak oli nii odav, ent jalgpall karistabki sind niimoodi.”

“Aga olen mängijate üle uhke, nende meelsus oli fantastiline. Kui eelmisel hooajal oli Cityga rinda pistmine ülikeeruline ja vahe oli meeletu, siis seekord oli vastasseis võrdne,” kiitis argentiinlane. “Jah, neil oli rohkem õnne, sest nende eksimust ei suutnud me ära kasutada ja kui me eksisime, siis nad skoorisid. Olen samal ajal tulemuses pettunud ja õnnelik,” jätkas peatreener.

Cityga mängimine on Spursi jaoks keerukas, sest mõlemad viljelevad sarnast mängustiili. “Neid on raske domineerida, sest neil on meiega sarnane filosoofia, üritades vastast domineerida. Avapoolajal kannatasime avavärava tõttu ning nad hakkasid turvalisemalt pallima, ent teisel poolajal domineerisime,” oli loots enda meestega rahul.

scroll to top