fbpx
Close

Pochettino on karistusest šokeeritud

Avatar

Mauricio Pochettino Mike Deaniga kurjustamas. Foto: Reuters/Scanpix

Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino sai oma agressiivse käitumise ja suu pruukimise eest kahemängulise juhendamiskeelu. Pärast 1:2 kaotust Burnleyle läks peatreener peakohtuniku Mike Deani nina alla ning avaldas agressiivselt arvamust ning jalgpalliliit otsustas teda karistada.

Nüüd tunneb argentiinlane, kes pärast intsidenti ka vabandas ja avaldas lootust, et asi suure kella külge ei pandaks, et talle tehti liiga. “Ma olen veidi šokis, sest tunnen, et see oli vägagi ebaõiglane karistus. Aga mis ma ikka teha saan, eks ma lepin sellega,” ütles ta Sky Sportsile.

“Ma pean nägema põhjust, miks ma sellise karistuse sain. Ma ikka veel ei tea, sest ma pole kirja ikka veel kätte saanud. See polnud eriline intsident, muidugi ei olnud tegemist parima vestlusviisiga, aga ma kordagi ei eeldanud, et ma saan niimoodi karistada. Pean põhjust nägema, siis vaatame, mis edasi saab,” oli juhendaja segaduses.

Samuti ei mõista ta, miks teda niimoodi koheldi, olles eelnevalt käitunud alati eeskujulikult. “See on minu seitsmes hooaeg Inglismaal ja te kõik olete näinud, mismoodi ma olen alates esimesest päevast käitunud. Olen alati püüdnud aidata ja mõista ning käituda võimalikult hästi. See on võib-olla esimene kord, mil käitusin valesti, aga arvan, et karistus on liiast.”

scroll to top