Pealeht / Klubid / Pochettino kiitis ja laitis Allit – ta on talendikas, aga teeb palju vigu
Foto: AFP/Scanpix

Pochettino kiitis ja laitis Allit – ta on talendikas, aga teeb palju vigu

Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino kiitis pärast 3:1 võitu Chelsea üle enda ründavat poolkaitsjat, avavärava löönud Dele Allit oma isiksuse poolest, ent rõhutas tema veaaldisust. Eksimuste vähendamine aga on Pochettino sõnul täiesti teostatav.

22-aastane Alli sõnas, et Tottenham võitis just tänu peatreeneri suurepärasele taktikale, kes saab kõigiga läbi, teeb õigel ajal muudatusi ja valib alati parimad mängijad, keda platsile saata. “Värsked ja vaimselt valmis pallurid on tiimile ülitähtsad ning Poch teeb vägagi selgeks, mida peab keegi väljakul tegema. Mängida on lihtne, sest tead täpselt, mis on su rolliks – muude asjade pärast muretsema ei pea ning saame mängu nautida,” kiitis Inglismaa koondislane.

Argentiinlane tundis Alli heasse vormi naasmise üle suurt rõõmu, aga tegi mõne märkuse. “Ta on veel nii noor ning vajab kontrolli ja suunamist, me oleme tema jaoks alati olemas ning aitame igal võimalusel. Dele teeb palju eksimusi ja vahel teeb endale liiga, aga see kõik polegi lihtne – noormängija jaoks mängida pidevalt tipptasemel ja olla tippvormis on keerukas, sest äkitselt tuleb paljudele asjadele tähelepanu pöörata. See kõik võtab aega,” rääkis loots Sky Sportsile.

1it.ee

Vaata lisaks

Premier League’i õhuvõitluste kuningas hoiatas videokorduste kasutuselevõtu eest

Inglismaa koondise keskkaitsja Harry Maguire kiitis videokorduste rakendamise ideed, ent tõi välja, et sellega kaasnevad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga