fbpx
Close

Pikalt Chelseas pallinud kaitsemängija oma endise koduklubi seisust: tõsised tiitlinõudlejad ja lähevad aina paremaks

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

1990-1998 Londoni Chelseat esindanud ja lisaks mitmetele väiksematele Inglismaa klubidele 1998-2004 Leicester City ridades pallinud endine jamaicalasest kaitsemängija Frank Sinclairi arvates on Chelsea tänavusel hooajal noolimas Premier League’i tiitlit ning nende esitused on liikumas tõusvas joones.

Chelsea pani suvel koguni 200 miljonit naela hakkama uute mängijate peale, kelle seas saabusid Hakim Ziyech, Timo Werner, Kai Havertz, Ben Chilwell, Thiago Silva ja Edouard Mendy. Kuigi endiselt peetakse valitsevat meistrit Liverpooli ja tunamullust tšempioni Manchester Cityt peamisteks tiitlinõudlejateks ka tänavusel hooajal ning oma sõna tahavad kindlasti öelda veel Tottenham Hotspur, Manchester United ja Londoni Arsenal, siis on Chelseas kahtlemata potentsiaali kaarte segada. Viimased tulemused on edukad olnud, kui Meistrite liigas teeniti 3:0 ja 4:0 võit ning Premier League’is alistati nädala eest 3:0 Burnley. Sinclair usub, et siit saab veelgi paremaks minna.

“Kui Frank Lampard tõi meeskonda juurde mõned uued näod, siis olin väga põnevil, kuid samas kulub aega, et asjad paika loksuksid – eriti ründeosakonnas. Sa pead neile andma aega, et meeskonnas kohaneda. Viimaste tulemuste põhjal on päris ilmne, et nad on seda teinud ja näen Chelseat vaid edasi liikumas ning tugevamaks muutumas läbi hooaja. Arvan, et nad osutuvad tõsisteks tiitlinõudlejateks, sest mu jaoks pole ühtegi selgelt silmapaistvat võistkonda Premier League’is,” rääkis 48-aastane Sinclair intervjuus Ladbrokes’i vahendusel.

“Loomulikult on Liverpool peamine meeskond, mida sul tuleb püüda seljatada, et tiitlit võita, aga kuna nad kaotasid Virgil van Dijki, siis arvan, et see avas nii mõnedki võimalused mitmele võistkonnale olla tiitlikonkurentsis. Chelsea peaks olema siiski selles sees. Nad muutuvad hooaja jooksul aina tugevamaks ja mu jaoks on neil riigi parim ründeliin koos Liverpooliga. Mida rohkem nad harjuvad ära Franki käe all mängides, seda paremaks nad muutuvad.”

scroll to top