fbpx
Close

Pep rääkis oma tulevikuplaanidest, tehes ninanipsu oma eksklubide fännidele

Avatar

Pep Guardiola kohtunikku kirumas. Foto: Reuters/Scanpix

Kahe viimase liigahooajaga hullumeelsed 198 punkti kogunud Manchester City peab oma viimaste aastate edu eest tänama visionääri Pep Guardiolat. Klubi juhtkond ja poolehoidjad võivad tuleviku osas hingata kergendatult, sest katalaan kinnitas, et tagasi Saksamaale või Hispaaniasse tema juhendama ei lähe.

Barcelonas oma treenerikarjäärile võimsa hoo sisse saades liikus Pep Müncheni Bayernisse, vallutades Saksamaa ning seejärel Citysse, muutes Manchesteri “väiksema” klubi väärikaks jõuks. Mitmed klubid aga tahaksid supertreenerit enda tiimi juhendama, kuid see on peaaegu, et välistatud – nimelt on Guardiolal Manchesteris niivõrd hea.

“Mul on siin kõik, mida vajan. Näiteks Hispaanias on kordades pingelisem töötada, seal on emotsioonid nii võimsad ja pressikonverentsid laastavamad. Siin aga on mul tugiisikud, kes teevad suurepärast tööd. Siin on kolm-neli inimest tegemas jalgpallilisi otsuseid, mitte 18 juhtkonna liiget,” vihjas ta mõnele eksklubile Kataloonia väljaandele Ara antud intervjuus . “Mul on siin kõik mida ma ihaldan selleks, et oma tööd teha. Ma ei lähe tagasi Barcelonasse või Saksamaale, sest kuskohas on mul nii head tingimused kui siin?” viskas ta küsimuse õhku.

scroll to top