fbpx
Close

Pep pärast derbivõitu: mängijad, ärge lugege, ärge vaadake televiisorit ega kuulake raadiot

Avatar

Pep Guardiola. Foto: AFP/Scanpix

Manchester City astus suure sammu liigatiitli kaitsmise suunas, kui Manchesteri derbis tehti taaskord tuul alla linnarivaalile Unitedile. Bernardo Silva ja Leroy Sane väravad tõid Pep Guardiola hoolealustele ülitähtsad kolm punkti ning kolm vooru enne lõppu ollakse jälle liidrid. Peatreener rõhutas, et tähistamiseks on veel väga vara ning pallurid peavad olema ülimalt keskendunud.

“Nüüd on aeg olla rahulik. Ärge lugege, ärge vaadake televiisorit ega kuulake raadiot,” kutsus katalaan oma mängijaid tegema õigeid otsuseid ja keskenduma. “Te ei kujuta ette kui raske meil oli pärast Meistrite liiga fopaad. Siis pidime mängima Spursiga – me ei teinud väga head esitust. Aga jäime ellu, reageerisime suurepäraselt ja võtsime surve kiuste Unitedi vastu võidu. Nüüd pole vahet kas võidame tiitli või mitte, sest nad on pälvinud minu jäägitu austuse,” kiitis Pep hoolealuseid.

City jaoks on vaja võtta võõrsil Burnley, kodus Leicesteri ja võõrsil Brightoni vastu võidud ning tiitel on nende. Kui Liverpool võtab kõik võidud ning City komistab kas või korra, on tiitel Jürgen Kloppi oma ning 29 aastat põuda on lõppenud.

scroll to top