fbpx
Close

Pep oma mängijatele: unustage nelja tiitli võitmine ära

Avatar

Manchester City. Foto: AFP/Scanpix

Manchester City on ainus klubi Inglismaal, kes võib juunikuus olla pärjatud nelja karikaga. Ennekuulmatu triumf vallandaks saarel tõelise melu ning mängijad on salamisi vihjanud, et soovivad võita kõik, mis võimalik. Peatreener Pep Guardiola aga palus palluritel oma mõtete osas pidurit tõmmata.

Asi on selles, et nelja tiitli asemel võib kohutava nädala lõpus jääda alles vaid üks ja seegi on juba võidetud liigakarikas. “Ühe nädala või kolme päevaga võime langeda kõikidest võistlussarjadest. Ma olen eelnevaltki öelnud, et räägime tiitlitest aprillikuu lõpus. Milleks rääkida nelikvõidust, kui seda pole siin riigis kunagi juhtunudki,” sõnas Pep BBC-le.

“Legendaarsed tiimid nagu Liverpool, Sir Alexi juhendatud Manchester United, Jose Mourinho Chelsea ning Arsene Wengeri Arsenal ei suutnud seda, miks peaks siis meie? Kui mängijad tahavad unistada ja sellest fantaseerida, siis ma ei hakka ütlema, mida peab mõtlema. Ma andsin neile mõista, et ärgu mõelgu sellele liialt, sest reaalsus on, et ühel hetkel võib kõik koost laguneda,” lisas hispaanlane.

scroll to top