fbpx
Close

Kas Neymar tassib Brasiilia võiduni?

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Mängudepäev toob meieni kolm põnevat kohtumist – alustuseks läheb Brasiilia end maailmale näitama, seejärel võime olla tunnistajaks Islandi imele ning õhtul läheb madinaks, kui grupiliider Serbia kohtub distsiplineeritud ning brassidele peavalu tekitanud Šveitsiga.

Alustame algusest. Brasiilia jäi oma ründemängus liialt lootma Neymarile, kes pole pärast pikka vigastuspausi naasnud oma heale tasemele, kuid kindlasti turniiri käigus läheb maailma kalleim pallur aina paremaks, sest mängupraktika paneb tema rattad kohe kindlasti käima.

Avavoorus Šveitsiga tehtud viik muutis Brasiilia meedia rahutuks – kuidas võib nii suur vutiriik komistada Euroopa tugeva keskmiku otsa, kellel pole ühtegi superstaarigi? Nüüd peab Costa Rica püüdma vähemalt punkti, et korrata 2014. aasta MM-i imelist teekonda, mil pääseti grupifaasist edasi.

Costa Rical oli ebaõnne, et Serbia vastu ei skooritud. Ja Brasiilia kaitse ei ole nii kaljukindel kui näib ehk autsaideritel tekib kindlasti mitu väga reaalset väravavõimalust. Optibet pakub Kesk-Ameerika koondise värava puhul 2,4-kordset tagasimakset.

Islandi ime ja selle jätkumine sõltub kõik islandlastest ning järgnevast 90nest minutist, mis seisab neil ees Nigeeria vastu. Puhtalt tahte ning südamega edasi rassivad islandlased üllatasid Argentinat, miks mitte ka Nigeeriat? Võit annaks neile tabelisse neli punkti ning suurepärase võimaluse edasipääsuks. Optibet pakub Islandi koefitsiendiks 1,85, viigi korral saad raha tagasi.

Šveits ja Serbia on mõlemad distsiplineeritud – ise väga palju ei löö ja endale lastakse veel vähem lüüa. Kui võit Boliivia üle ja kaotus Austriale välja jätta, pole serblastel viimase kümne mängu jooksul kohtumises üle kolme värava nähtud, pigem kahte. Šveits on olnud ründeliinis aga innukam ja 6:0 loputati Panamat, Ungari alistati 5:2 ning meie lõunanaabrid lätlased said 0:3 sauna. Homne aga ei tõota palju väravaid ning Optibet pakub alla 1,5 värava koefitsiendiks 2,45. Alla 2,5 korral saab raha 1,45-kordselt tagasi.

.

 

scroll to top