fbpx
Close

Horvaatia purustas peata Argentina 3:0 ja saatis Messi noruspäi staadionilt minema!

Avatar

Foto: TASS/Scanpix

Võimas jalgpalliõhtu Nižni Novgorodis, kus Horvaatia kasutas Argentina eksimusi üliedukalt ära ning purustas Lionel Messi ja ta tiimi 3:0, kindlustades edasipääsu!

Emotsionaalne mäng läks tõeliselt lõkkele teisel poolajal, kui Argentina puurivaht Willy Caballero tegi kehva puute ning horvaatlaste ründaja Ante Rebic lajatas palli otse õhust väravasse. Ladina-ameeriklased tegid küll mitmeid vahetusi ja see tõi ka nende ründemängu teravust, kuid Gonzalo Higuain ja Paulo Dybala ehk Juventuse töökas duo ei suutnud oma rahvuskoondise eest väravatearvet sel turniiril veel avada.

Hoopis horvaadid olid need, kes kõmmutasid – Luka Modrici oivaline löök maandus posti kõrval ning ruudusärgid hakkasid meeletult juubeldama – argentiinlaste vaimsus oli murtud. Mängule pani pitseri eurooplaste kontrarünnak, kus Ivan Rakitic sai enesekindlalt palli kaitsjast mööda suunates väravasse lükatud. Messi ja Argentina peab leppima nüüd faktiga, et üks punkt kahe mänguga ei pruugi olla piisav ja nende turniir võibki piirduda grupifaasiga.

scroll to top